PAKALPOJUMI

Latviskais pirts rituāls Latgales Maltā, kurā Jūs baudīsiet daudz un dažādu koku, krūmu un zāļu slotiņu pieskārienus, liks aizmirsties no ikdienas steigas, rūpēm un raizēm, atgūsiet spēkus jaunam darba cēlienam.

Ir iespējams relaksēties, attīrīties, uzņemt spēku un enerģiju, dziedināties. Dažādus pērienus var apvienot vai kombinēt.

Pirts rituālu veicam katram individuāli, atkarība no vēlmēm un vajadzībām. Pirts rituāla ilgums ir apmēram piecas stundas.

Veicam dažāda veida masāžas – vakuummasāžu, dzintara masāžu, pēdu masāžu, masāžu ar koka elementiem u.c.

Iespējama skaistumkopšana pirtī ar māliem, dūņām, medu un visāda veida vietējiem dabīgiem produktiem.

Vēlamais cilvēku skaits – divi. Ja vēlaties nopērties lielākā kompānijā, veicot nelielas izmaiņas arī tas ir izdarāms. Tad tiek iedarbināts arī kubls.

Pēc pirts rituāla baudīšanas var nesteigties mājup, jo iespējams pārnakšņot pirts mansarda istabiņā (gultas vietu skaits – 8). Var baudīt arī vakariņas un brokastis.

Ja Jums ir sava pirtiņa un vēlme apgūt elementārās zināšanas par pirts lietām, mēs esam gatavi dalīties savā pieredzē, lai arī Jums pirts rituāls dāvā gan veselību, gan atpūtu, gan enerģiju. Pastāstīsim par slotiņām, par karstuma un aukstuma iedarbību uz ķermeni, tā regulēšanu un daudz ko citu. Parādīsim arī kā praktiski darboties pirtī.

Vēlams organizēties grupiņās 6-8 cilvēki.

 

Pakalpojumu cenas.

Pirts rituāls vienam cilvēkam – 60 Eur, diviem cilvēkiem – 100 Eur.

Atkārtoti – attiecīgi 50.00 un 80.00 Eur

Masāža – 10-15 Eur atkarībā no masāžas veida.

Naktsmājas – 10 Eur/cilv. vai pirtsnams – 60 Eur.

Vakariņas un brokastis pēc iepriekšējas vienošanās.