PAKALPOJUMI

Latviskais pirts rituāls Latgales Maltā, kurā Jūs baudīsiet daudz un dažādu koku, krūmu un zāļu slotiņu pieskārienu, liks aizmirsties no ikdienas steigas, rūpēm un raizēm, atgūsiet spēkus jaunam darba ceļam.

Ir iespējams relaksēties, attīrīties, uzņemt spēku un enerģiju, dziedināties. Dažādus pērienus var apvienot vai kombinēt.

Pirts rituālu veicam katram individuāli, atkarība no vēlmēm un vajadzībām. Pirts rituāls ilgums ir apmēram 4 – 5 stundas. Pirtošanās laikā tiek piedāvātas vieglas uzkodas un tēja (bērzu sula).

Veicam dažāda veida darbības ar ķermeni – vakummasāžu, dzintara masāžu, pēdu masāžu, masāžu ar koka elementiem uc

Iespējama skaistumkopšana pirtī ar māliem, dūņām, medu un visāda veida vietējiem dabīgiem produktiem.

Vēlamais cilvēku skaits – divi. Ja vēlaties nopērties lielākā kompānijā, veicot nelielas izmaiņas arī tas ir izdarāms. Tad tiek iedarbināts arī kubls.

Pēc pirts rituāla baudīšanas var nesteigties mājup, jo iespējams pārnakšņot pirts mansarda istabiņā (gultas vietu skaits – 8). Pēc vēlēšanās var baudīt arī vakariņas un brokastis.

Ja Jums ir sava pirtiņa un vēlme apgūt savas zināšanas par pirts lietām un baltu zīmēm, mēs esam gatavi dalīties savā pieredzē un zināšanās, lai arī Jums pirts rituāls pirtiņā gan veselību, gan atpūtu, gan enerģiju. Pastāstīsim par slotiņām, par karstuma un aukstuma norāda uz ķermeni, tā regulēšanu un daudz ko citu. Parādīsim arī kā praktiski darboties pirtī.

Vēlams organizēties grupiņās 6-8 cilvēki.

 

Pakalpojumu cenas.

Pirts rituāls vienam cilvēkam – 100 Eur,

Pirts ritāls diviem cilvēkiem – 170 Eur.

Ja kuplāka kompānija – 60 Eur/stundā

Masāža – 10-20 Eur atkarībā no masāžas veida tiem, kas nepirtojas.

Naktsmājas pirtsmīļiem– 10 Eur/cilv.

Naktsmājas nakšņotājiem– 20 Eur/cilv.

Pirtsnams – 70 Eur.

Kubla kurināšana – 40 Eur

Pirts kurināšana pašpēršanai – 50 Eur

+ ja vēlaties slotas – bērzs ,liepa – 2.50 Eur, ozols – 4 eur.

Vakariņas vai brokastis pēc iepriekšējas vienošanās.